У дванадцятому пакеті санкцій ЄС проти Росії будуть обмеження на торгівлю алмазами – ЗМІ

У дванадцятому пакеті санкцій ЄС проти Росії будуть обмеження на торгівлю алмазами – ЗМІ 21.10.2023 13:12 Укрінформ Дванадцятий пакет санкцій Євросоюзу проти Росії стосуватиметься, зокрема, обмежень на торгівлю російськими алмазами, що вже обговорюється на рівні G7.

Про це повідомив неназваний європейський дипломат у Брюсселі, передає Укрінформ з посиланням на EUobserver.

За його словами, західні союзники «Групи семи» (G7) готові оголосити про заборону Росії на алмази «найближчими днями».

«Система була готова кілька тижнів тому, і тепер ми чекаємо на остаточну декларацію G7, що закріпить її на словах підтвердить бажання G7 працювати з цією системою», – додав він.

Зазначається, що цими вихідними або на початку наступного тижня Єврокомісія має розпочати закриті переговори щодо 12-го пакету санкцій проти РФ.

Як повідомляв Укрінформ, представники країн G7 обговорять чотири варіанти заборони постачання російських алмазів на свої ринки з 1 січня. Чотири пропозиції санкцій – від легкого саморегулювання до жорстких заходів щодо імпорту – підготували Бельгія, Індія, французька група ювелірної промисловості та Всесвітня алмазна рада. Їх будуть обговорювати на зустрічі технічних представників G7.

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло до переліку кандидатів на санкції шість російських компаній, які виготовляють обладнання для видобутку та обробки алмазів.

Євросоюз Санкції Росія

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *