У підземні сховища вже закачали 12,3 мільярда кубометрів газу – Міненерго

У підземні сховища вже закачали 12,3 мільярда кубометрів газу – Міненерго 12.08.2023 21:31 Укрінформ Станом на серпень в підземні сховища закачано понад 12,3 млрд кубів газу.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики.

За словами глави міністерства Германа Галущенка, видобуток та закачування газу в українські підземні сховища відбуваються згідно з напрацьованим графіком, більше того – Україна нарощує темпи видобутку. 

«Це дає впевненість говорити, що до опалювального сезону весь необхідний обсяг газу буде закачаний до сховищ. Також завдяки тому, що зростає рівень довіри країн – партнерів до України, збільшується і обсяг закачування газу від нерезидентів», – зазначив міністр.

Він додав, що для того, аби європейські компанії закачували газ в українські сховища, була проведена велика робота для їх сертифікації.

«Кожен опалювальний сезон в умовах війни стає складнішим за попередній, але ми розуміємо, що пройдемо його, зокрема, завдяки роботі енергетиків та працівників газової галузі. У цих умовах їхня праця набуває ключових значень», – резюмував міністр енергетики.

Як повідомлялося, впродовж наступного опалювального сезону ціна на газ для населення від газопостачальної компанії «Нафтогаз України» залишиться незмінною і становитиме 7,96 грн за куб. м (з ПДВ).

Міненерго Сховища газу Галущенко

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *