Єврокомісія і Україна перейшли до наступного етапу зустрічей з фітосанітарної політики

Єврокомісія і Україна перейшли до наступного етапу зустрічей з фітосанітарної політики Фото 29.04.2024 18:03 Укрінформ Європейська комісія розпочала наступний етап роз’яснювальних зустрічей з українськими представниками щодо здійснення офіційного скринінгу у сфері санітарних та фітосанітарних заходів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства. 

"У Брюсселі розпочався наступний етап роз’яснювальних зустрічей з українськими представниками щодо здійснення офіційного скринінгу, цього разу в рамках переговорного розділу 12 «Продовольча безпека, ветеринарна та фітосанітарна політика». Обговорення триватиме 29 та 30 квітня", – йдеться у повідомленні.

Заступник міністра аграрної політики та продовольства Віталій Головня, який очолює українську делегацію, подякував Євросоюзу за послідовну і непохитну підтримку України. Він зазначив, що державна політика України в сфері санітарних та фітосанітарних заходів базується на кількох принципах. Це безпечність харчових продуктів, здоров’я і захист рослин та здоров’я і благополуччя тварин.

«Головна стратегічна мета у сфері санітарних та фітосанітарних заходів до 2030 року – формування України як надійного виробника та експортера безпечної та здорової сільськогосподарської та харчової продукції», – зазначив Головня.

Як повідомлялось, Європейська комісія 25-26 квітня провела перші роз’яснювальні зустрічі з українськими представниками щодо здійснення офіційного скринінгу в межах переговорного розділу 11 «Сільське господарство та розвиток сільських територій».

Роз'яснювальні зустрічі Єврокомісії – це частина процесу перевірки відповідності законодавства України, як країни-кандидата до права ЄС.

Установча зустріч із започаткування скринінгу (оцінки відповідності) українського законодавства праву ЄС відбулась 25 січня 2024 року.

У кінці травня запланована зустріч по розділу Рибництво.

Перше фото – Irina Starikova/Shutterstock, всередині тексту – Мінагрополітики

Єврокомісія Євросоюз Сільське господарство Безпека Мінагрополітики

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *