Україна імпортує електроенергію з трьох країн

Україна імпортує електроенергію з трьох країн 14.08.2023 14:16 Укрінформ У понеділок, 14 серпня, до України надходить імпортована електроенергія зі Словаччини, Польщі та Молдови. Експорт не здійснюється.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє НЕК "Укренерго" у Фейсбуці.

"Сьогодні здійснюється імпорт електроенергії зі Словаччини, Польщі та Молдови упродовж всієї доби з максимальною потужністю до 850 МВт в окремі години. Експорт відсутній", – йдеться у повідомленні.

У компанії наголосили, що тривають ремонти на електростанціях, тому можливості виробництва електроенергії обмежені, особливо у вечірні години.

Зазначається, що 13 серпня Укренерго зафіксувало найнижчий максимум споживання електроенергії з початку місяця. У компанії це пов'язують як зі зниженням температури (з 27,1˚С 6 серпня до 20,6˚С 13 серпня), так і з рівномірнішим використання потужних побутових приладів упродовж доби. Однак вже відсьогодні метеорологи прогнозують нове посилення спеки.

Як повідомлялося, станом на 14 серпня внаслідок російських обстрілів залишаються знеструмленими 418 населених пунктів у 7 областях.

Фото: ДТЕК

Електроенергія Імпорт Україна Укренерго

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *