Україна розраховує на допомогу Польщі в постачанні енергетичного обладнання – Шмигаль

Україна розраховує на допомогу Польщі в постачанні енергетичного обладнання – Шмигаль 24.05.2024 18:08 Укрінформ Прем’єр-міністр Денис Шмигаль і представники делегації Сенату Польщі на чолі з маршалком Малґожатою Кідавою-Блонською обговорили військову підтримку, санкції проти Росії та допомогу в постачанні необхідного енергетичного обладнання Україні.

Як передає Укрінформ, про це Шмигаль повідомив у Фейсбуці.

“Маємо багато тем на порядку денному нашої співпраці. Говорили про військову підтримку, європейську та євроатлантичну інтеграцію, санкції проти агресора, конфіскацію російських активів, а також розвиток прикордонної інфраструктури”, – зазначив очільник уряду.

За його словами, “окремо зосередили увагу на ситуації в енергетиці. Розраховуємо на допомогу Польщі в постачанні необхідного обладнання, зокрема генераторів, модульних котелень та газових турбін. Маємо намір децентралізувати українську енергосистему, аби зробити її менш вразливою для ворога”.

Прем’єр-міністр подякував Польщі за надання боєприпасів для протиповітряної оборони.

“Високо цінуємо надзвичайний рівень підтримки нашої держави з боку Польщі й польського народу”, – наголосив Шмигаль.

Як повідомляв Укрінформ, Україна та Польща 24 травня розпочинають офіційні переговори щодо тексту угоди про гарантії безпеки між державами.

Фото: КМУ

Енергетика Польща Шмигаль

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *