Українські перевізники готові возити товари в обхід Польщі – експерт

Українські перевізники готові возити товари в обхід Польщі – експерт 12.02.2024 16:31 Укрінформ Українські вантажні перевізники готові доставляти товари в обхід Польщі через кордон з іншими країнами.

Про це заявив віцепрезидент Асоціації міжнародних автоперевізників Володимир Балін під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Укрінформ.

"Ми говоримо відкрито нашим замовникам перевезень – ми готові везти в об'їзд (Польщі – авт.). Станом на сьогодні це більш економічно доцільно, аніж стояти в чергах на кордоні, не маючи перспектив", – сказав він.

Балін зазначив, що маршрути для вантажівок обирають саме замовники перевезень. За його словами, перевезення через польський кордон несуть в собі високі ризики затримки поставок, тому в нинішних умовах перевезення через інші країни є більш доцільними.

Як повідомляв Укрінформ, з 9 лютого 2024 року на території Польщі біля кордону з Україною тривають акції протесту на автошляхах, які ведуть через пункти пропуску "Дорогуськ–Ягодин" та "Гребенне–Рава-Руська".

Зранку 12 лютого польські фермери обмежили рух автодорогами, які ведуть через пункти пропуску "Зосін–Устилуг" та "Долгобичув–Угринів" і знову заблокували "Шегині".

Польща Україна Перевезення

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *