Укренерго підключило нове обладнання на одній із підстанцій у центральному регіоні

Укренерго підключило нове обладнання на одній із підстанцій у центральному регіоні 16.10.2023 12:54 Укрінформ НЕК "Укренерго" включило у роботу нове обладнання на одній із підстанцій, що дозволить підвищити надійність енергопостачання майже 500 тис. споживачів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба компанії у Фейсбуці.

"На одній з магістральних підстанцій центрального регіону включено в роботу нове обладнання. Це дозволить підвищити надійність живлення майже півмільйона споживачів одного з найбільш густонаселених регіонів країни", – йдеться у повідомленні.

Повідомляється також, що попри потепління 15 жовтня вечірній максимум був на 5,8% вищий, ніж 8 жовтня.

У понеділок імпорт електроенергії здійснюється лише протягом однієї години ввечері з Молдови. Загальний обсяг – 10 МВт-год. Експорт здійснюється до Словаччини та Молдови в нічні та денні години з загальним обсягом 3634 МВт-год.

Як повідомлялося, НЕК «Укренерго» отримає він уряду Німеччини грант на 76 млн євро; кошти будуть спрямовані на фінансування будівництва інженерного захисту підстанцій, встановлення нового високовольтного обладнання, зокрема автотрансформаторів, та модернізацію мережі на кордоні з Європою.

Електроенергія Укренерго обладнання

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *