Уряд передав в управління парку «Межигірʼя» рухоме майно, розташоване на його території

Уряд передав в управління парку «Межигірʼя» рухоме майно, розташоване на його території 13.04.2024 17:56 Укрінформ Кабінет міністрів погодив передачу в управління ДУ «Парк-памʼятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Межигірʼя» арештованого майна на території парку.

Про це в Телеграмі повідомив постійний представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук, передає Укрінформ.

«Погоджено пропозицію Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, і Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів щодо передачі в управління державній установі «Парк-памʼятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Межигірʼя», активів, на які накладено арешт у кримінальному провадженні», – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що йдеться про рухоме майно, розташоване на території парку «Межигірʼя», зокрема, такого, що є його складовою та використовується у тепло-, електро-, водопостачанні та водовідведенні.

Як повідомляв Укрінформ, раніше Кабінет міністрів погодив пропозицію АРМА щодо передачі в управління ПАТ «Укрнафта» арештованих активів ПрАТ «Видобувна компанія «Укрнафтобуріння».

Фото: Межигір'я. Національний парк / Фейсбук

Кабмін Межигір'я АРМА Активи

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *