За програмою єОселя пільгову іпотеку отримали чотири тисячі родин

За програмою єОселя пільгову іпотеку отримали чотири тисячі родин 21.10.2023 11:22 Укрінформ Пільгові іпотечні кредити на загальну суму 5,8 млрд гривень за програмою єОселя вже отримали 4 тис. родин.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

“Вже 4 000 українських родин отримали кредити за програмою єОселя і можуть реалізувати мрію про власне житло. 69% кредитів отримали військовослужбовці та силовики, 13% – педагоги і науковці, 10% – медики. Нагадаю, що представники цих професій можуть взяти кредит за програмою під 3% з жовтня минулого року. А з серпня цього року ми запустили масову іпотеку і кредит можуть отримати всі українці, які не мають свого житла, або потребують покращення житлових умов”, – зазначила заступниця міністра економіки України Надія Бігун.

Вона додала, що станом на сьогодні 8% від загальної кількості іпотечних кредитів за програмою видано саме під 7%. Загалом вже видано кредитів на 5,8 млрд грн

Зокрема, минулого тижня українці отримали за програмою єОселя 157 кредитів на 247 млн грн, серед яких: кредити під 3% отримали 83 військовослужбовці та силовики, 17 педагогів, 9 медиків та 1 науковець, а кредити під 7% отримали 46 українців без власного житла та 1 ветеран.

Найчастіше кредити брали для придбання житла на вторинному ринку (118 кредитів) та у забудовника (37). Також двоє українців взяли кредити на купівлю квартир, що будуються.

Найбільше іпотечних кредитів взяли мешканці: Київської області – 44, міста Києва – 28, Рівненської області – 14, Дніпропетровської області – 12, Львівської та Одеської областей – по 9.

Як повідомлялося, програма єОселя почала свою роботу в жовтні 2022 року. Реалізовують єОселю Мінекономіки, Мінцифри, «Укрфінжитло» та Дія.

Іпотека Кредит єОселя

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *