Енергетики за добу відновили живлення 16,5 тисячам споживачів

Енергетики за добу відновили живлення 16,5 тисячам споживачів 20.10.2023 11:11 Укрінформ За добу 19 жовтня енергетики відновили постачання електроенергії 16,5 тис. споживачів, які були знеструмлені через бойові дії.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство енергетики.

«Загалом за добу енергетики заживили 16,5 тисячі споживачів. Більшість із них – це абоненти в Донецькій та Запорізькій областях», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що через російські обстріли на Донеччині знеструмлювалися 4 населених пункти, на Дніпропетровщині – 2 населених пункти. Без енергопостачання чере збойові дії залишається також частина споживачів у Запорізькій, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях.

У Херсоні енергетики за добу заживили 22 точки доступу. Без світла залишаються 1,5 тис. споживачів.

У Запоріжжі заживили багатоквартирний будинок, який було знеструмлено внаслідок нещодавньої ракетної атаки.

Внаслідок технологічних порушень є знеструмлені споживачі у Запорізькій та Одеській областях. Через несприятливі погодні умови без світла залишається частина споживачів у Київській області.

Як повідомлялося, 18 жовтня енергетики завершили відновлювальні роботи та поновили газопостачання усіх споживачів у Харківській області, які залишилися без газу після ударів росіян по газорозподільній системі (ГРС).

Фото ілюстративне

Електроенергія Енергетика Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *