У Київській області ООН допомогла відремонтувати понад 2 200 приватних будинків

У Київській області ООН допомогла відремонтувати понад 2 200 приватних будинків 20.10.2023 11:10 Укрінформ У Київській області Агентство ООН у справах біженців допомогло відремонтувало понад 2 200 приватних будинків, пошкоджених внаслідок повномасштабного російського вторгнення.

Про це повідомляє Київська обласна військова адміністрація, передає Укрінформ.

Загалом в області було зруйновано або пошкоджено понад 28 тисяч будівель, у тому числі приватні будинки, школи, а також адміністративні та соціальні об’єкти. З них повністю зруйновано майже 4 500 приватних і багатоповерхових будинків, ідеться у повідомленні.

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців та його партнери з неурядових організацій одними з перших підтримали обласну владу в задоволенні потреб людей в охоплених війною територіальних громадах. Тісно співпрацюючи з Київською обласною державною адміністрацією, УВКБ ООН допомагає відновлювати пошкоджене житло, замінюючи дахи, вікна, стіни та інфраструктуру, зазначили в КОВА.

На Київщині станом на вересень 2023 року УВКБ ООН надало 8 865 особам набори для екстреного ремонту житла для термінових робіт. Окрім того, агентство встановило 71 модульний будинок, наданий урядом Данії, і 99 модульних будинків українського виробника QHome на ділянках сімей, будинки яких були повністю зруйновані через бойові дії. У результаті понад 6 500 людей змогли повернутися додому.

Як повідомляв Укрінформ, на Київщині ключі від квартир отримали 52 родини, які втратили житло через війну.

ООН Київщина Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *