Енергетики заживили села на Харківщині, що були без світла від початку повномасштабної війни

Енергетики заживили села на Харківщині, що були без світла від початку повномасштабної війни 16.08.2023 15:54 Укрінформ Енергетики відновили енергопостачання кількох сіл у Харківській області, які були без світла із початку повномасштабного російського вторгнення.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство енергетики.

"У Харківській області енергетикам вдалося заживити близько 70 абонентів у прикордонних селах у Дергачівському, Харківському та Ізюмському районах, які залишалися без світла з першого дня бойових дій. Для того, щоб можна було розпочати відновлення пошкоджених ліній електропередачі, сапери провели розмінування території. Усього в області, з урахуванням тимчасово окупованих районів, залишаються без світла близько 20 тисяч споживачів", – йдеться у повідомленні.

Крім того, через обстріли залишається знеструмленою частина абонентів у Донецькій, Запорізькій, Сумській, Херсонській та Чернігівській областях. Ремонтні бригади працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація.

У Херсоні енергетики відновили лінії електропередачі, щоб заживити близько 300 людей, у яких не було світла внаслідок підтоплення. У місті залишаються знеструмленими 11 тисяч споживачів.

Повідомляється також, що енергетики ввели в роботу після реконструкції гідроагрегат однієї з ГЕС. З урахуванням відновленого обладнання на цій же станції видачу електроенергії в об’єднану енергосистему України збільшено на 157 МВт. Крім того, вийшов з ремонту блок об'єкта генерації на Донеччині, який додасть до енергосистеми 125 МВт потужності.

Комерційний імпорт електроенергії за минулу добу склав 5 873 МВт-год. Експорт відсутній.

Як повідомлялося, під час вечірнього максимуму 15 серпня споживання електроенергії зросло на 3% порівняно із максимумом 14 серпня.

Електроенергія Міненерго Харківщина Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *