Італія візьме патронат у відбудові Одещини – Шмигаль

Італія візьме патронат у відбудові Одещини – Шмигаль Фото, відео 02.10.2023 19:22 Укрінформ Італія візьме патронат у відбудові Одеси та Одеської області.

Як передає Укрінформ, про це Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив у Фейсбуці.

«Італія візьме патронат у відбудові Одеси та Одеської області. Про це сьогодні оголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр закордонних справ та міжнародного співробітництва Італії Антоніо Таяні», – зазначив Шмигаль.

Відео: телеграм-канал Премʼєр-міністра України

Під час зустрічі співрозмовники обговорили потреби у відновленні.

«Вітаємо початок роботи представництва Confindustria в Україні та готовність Італійського агентства експортного страхування надавати фінансові гарантії італійським компаніям. Цінуємо активну позицію Уряду Італії щодо підтримки швидкого відновлення України», – наголосив Шмигаль.

Він подякував Італії за військову, гуманітарну та санкційну підтримку і зазначив, що Україна очікує ухвалення 12-го пакету санкцій, який має бути спрямований на унеможливлення постачання в Росію західної високотехнологічної комплектації.

«Високо цінуємо послідовну підтримку з боку італійського Уряду й народу в нашій боротьбі з російським агресором за свободу, демократію, за право бути повноправною частиною ЄС і НАТО», – підсумував Шмигаль.

Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський обговорив із віцепрем’єр-міністром – міністром закордонних справ Італії Антоніо Таяні ситуацію на фронті, європейську та євроатлантичну інтеграцію України, Формулу миру й оборонну підтримку, зокрема щодо ППО.

Італія Одещина Шмигаль Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *