Київщина отримає вікна на ще мільйон доларів для заміни на пошкоджених об’єктах

Київщина отримає вікна на ще мільйон доларів для заміни на пошкоджених об'єктах 05.10.2023 11:46 Укрінформ Київська область додатково отримає від американської некомерційної організації Global Empowerment Mission вікна на ще 1 мільйон доларів для заміни на об'єктах, пошкоджених унаслідок бойових дій.

Про це очільник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко повідомив у Фейсбуці за підсумками зустрічі із засновником GEM Майклом Каппоні, передає Укрінформ.

"Вдячний усій команді GEM за надзвичайну підтримку у відновленні Київщини. У травні цього року під час зустрічі з Майклом Каппоні домовилися про заміну вікон на суму в 1 млн доларів. Можу сказати, що станом на сьогодні GEM не просто виконав, а й перевиконав свою обіцянку", – зазначив Кравченко.

За його даними, на сьогодні в області встановлені майже 7 тисяч нових віконних конструкцій на загальну суму 1 млн 360 тис. доларів.

Заміна вікон здійснена на 430 об’єктах Ірпеня, Гостомеля та Софійської Борщагівки, у населених пунктах Вишгородського району тощо. Ідеться про приватні та багатоквартирні будинки, школи, дитячі садки, амбулаторії – будівлі, які найбільше постраждали внаслідок військової агресії РФ.

Найбільше вікон замінили в Ірпені – майже 2,3 тисячі конструкцій.

Разом із засновником GEM Кравченко відвідав один із таких об'єктів – ірпінський житловий комплекс "Синергія". За інформацією голови ОВА, завдяки фонду в ЖК встановлені майже 30% вікон у дев'яти багатоквартирних будинках.

"Обсяги – колосальні! Крім того, GEM миттєво реагує й на потреби заміни вікон на об’єктах, які зазнають пошкоджень під час атак агресора, що тривають", – зауважив Кравченко.

Він наголосив, що завдяки допомозі міжнародних партнерів вдається значно економити бюджетні кошти та вивільнити фінансові ресурси для якнайшвидшої реалізації інших проєктів з відновлення інфраструктури регіону.

"Обсяг руйнувань, на жаль, значний, і кошти на відбудови потрібні чималі. Вдячний команді GEM та особисто пану Каппоні за величезну підтримку у відбудові нашої області. Дякую за те, що ваші добрі справи не зупиняються", – підкреслив очільник ОВА.

Як повідомляв Укрінформ, фандрейзингова платформа United24 і компанія ЛУН створили інтерактивну мапу, на якій можна стежити за відбудовою зруйнованих у Київській області 18 будинків.

Київщина Війна з Росією Відбудова Відновлення України

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *