Укрпошта разом і KSE Foundation закупили обладнання для херсонської лікарні

Укрпошта разом і KSE Foundation закупили обладнання для херсонської лікарні Фото 04.10.2023 09:55 Укрінформ Акціонерне товариство "Укрпошта" разом із KSE Foundation закупили найнеобхідніше обладнання для херсонської лікарні ім. Є. Є. Карабелеша, стаціонар якої було пошкоджено внаслідок російських обстрілів.

Як передає Укрінформ, про це генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський повідомив у Телеграмі.

“Продовжуємо позитивні новини. Цього разу – з героїчної Херсонщини. Ми розуміємо і бачимо, що збирати донати стає важче. Саме тому намагаємось використовувати їх максимально ефективно там, де це потрібно, і звісно, звітувати Вам, тим тисячам з Вас, хто допомагає нам, купуючи марки та роблячи донати”, – зауважив він.

Як зазначив Смілянський, 500 гривень із кожного проданого екземпляра поштового блоку “Херсонська область” серії «Краса і велич України”, де острів Джарилгач, кам’яна баба, олень з Асканії-Нова та художній музей ім. О. Шовкуненка, пішло на найнеобхідніше для лікарні ім. Є. Є. Карабелеша, стаціонар якої було пошкоджено через обстріли 1 та 3 серпня

За його словами, разом із KSE Foundation, Укрпошта закупила те, що сьогодні найнеобхідніше: монітор для ендоскопічної стійки, пересувний безтіньовий світильник, дефібрилятор із функцією синхронізації, хірургічний аспіратор та дезінфекційні засоби.

“Тож Укрпошта на Херсонщині не лише першою приходить у звільнені населені пункти та доставляє все, що потрібно, човнами, але й дбає про тих, хто робить все можливе й неможливе, щоб допомагати зберігати життя наших воїнів ЗСУ та героїчних херсонців”, – зауважив очільник Укрпошти.

Крім того, Смілянський зазначив, “хоч на цей блок у нас повний солд аут, в Поштовому маркеті є й інші набори з поміткою “благодійність” для не менш крутих ініціатив: https://bit.ly/charityup”.

Як повідомляв Укрінформ, 25 вересня генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський оголосив випуск марки “Зброя Перемоги. Світ з Україною”.

Херсонщина Лікарня Укрпошта

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *