Компанія Miyamoto International допоможе Київщині побудувати сучасну систему управління відходами

Компанія Miyamoto International допоможе Київщині побудувати сучасну систему управління відходами 18.10.2023 18:24 Укрінформ Міжнародна компанія Miyamoto International допоможе Київській області побудувати сучасну систему управління відходами.

Як передає Укрінформ, про це очільник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко повідомив у Фейсбуці.

“Провів плідну зустріч з доктором Хідекі “Кіт” Міямото, генеральним директором Miyamoto International. Компанія володіє експертизою з гуманітарного відновлення після стихійних лих, військових конфліктів та катастроф, має офіційні представництва у 27 країнах світу. Партнерами Miyamoto International є такі поважні міжнародні організації як Світовий банк, USAID та більшість агентств ООН”, – зазначив Кравченко.

За його словами, Київщина зацікавлена в належній організації алгоритму ідентифікації, збору та утилізації відходів руйнації. Це є важливим етапом відновлення, яке зараз активно відбувається в регіоні, оскільки під час демонтажу зруйнованих загарбниками будівель утворюється величезна кількість таких відходів.

“Також хочемо налагодити їх переробку із застосуванням сучасних світових технологій, для створення можливостей із їх повторного використання. Наша мета – збереження природних ресурсів, зменшення забруднення довкілля та розвиток економіки області”, – зауважив очільник ОВА.

Крім того, Кравченко повідомив, що з Miyamoto International обговорили пропозицію щодо будівництва на Київщині сучасного комплексу із переробки відходів. “Цей проєкт вже впроваджується компанією в Україні за кошти міжнародних донорів. Домовилися запустити відповідні процеси, які, звичайно, ще потребуватимуть подальшої деталізації, підготовки належного техніко-економічного обґрунтування, залучення партнерів, які б забезпечили фінансовий супровід тощо”, – додав він.

За словами очільника ОВА, початок вже покладено, зроблено черговий крок на шляху до системного та комплексного відновлення Київщини.

Як повідомляв Укрінформ, Програма розвитку ООН надасть Київщині технічну підтримку у відновленні 56 об’єктів за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

Японія Кравченко Київщина

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *