Міжнародні фінансові організації використають DREAM для підзвітності відбудови

Міжнародні фінансові організації використають DREAM для підзвітності відбудови 18.10.2023 19:25 Укрінформ Міжнародні фінансові організації планують використовувати цифрову екосистему DREAM для забезпечення прозорості та підзвітності відбудови.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Мінінфраструктури.

«Ми вітаємо прагнення наших міжнародних партнерів до забезпечення прозорості й підзвітності у проєктах відновлення. Система закупівель Prozorro та цифрова екосистема управління відбудовою DREAM спроможні забезпечити довіру до процесу відновлення в Україні”, — наголосив міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков.

Він додав, що разом з Мінекономіки ведеться робота над тим, аби надалі використання Prozorro було якнайшвидше погоджено для укладання контрактів із високою вартістю та складністю. А впровадження DREAM зробить процес відбудови повністю підзвітним та покращить взаємодію з міжнародними донорами.

Як повідомлялося, Світовий банк, Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) та Банк розвитку Ради Європи (CEB) домовилися про спільний підхід до закупівель в Україні. Відповідний Меморандум підписали на полях Щорічних зборів Групи Світового банку та Міжнародного валютного фонду 2023 року в Марокко.

У документі затвердили використання Prozorro в проєктах, які фінансують організації-учасниці Меморандуму, для малих тендерів, що не перевищують порогових значень у 130 тис. євро для товарів та 5 млн євро — для робіт. Крім того, у Меморандумі також задекларовані наміри щодо використання екосистеми управління відновленням DREAM (Digital Restoration Ecosystem for Accountable Management), яка забезпечує єдиний цифровий маршрут для всіх проєктів відновлення України.

Олександр Кубраков Відбудова Екосистема DREAM

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *