На Чернігівщині до кінця року відновлять ще один міст

На Чернігівщині до кінця року відновлять ще один міст Фото 04.10.2023 17:46 Укрінформ До кінця року поблизу Ніжина на Чернігівщині відбудують ще один міст на дорозі до Києва.

Про це повідомляє Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури на своїй сторінці в Фейсбуці, передає Укрінформ.

"На шляхопроводі через залізницю завершили демонтаж зруйнованих конструкцій. Зараз зводять крайні та проміжні опори нового мосту. Після цього будуть споруджувати прогонову будову і влаштовуватимуть мостове полотно. Відновлення шляхопроводу дозволить забезпечити транспортне сполучення центральних районів Чернігівщини з громадами області, а також із Київською та Сумською областями. Розвантажить місцеві дороги від транзиту вантажного та пасажирського транспорту, адже від часу деокупації області проїзду тут немає, весь транспорт змушений користуватися об’їзними дорогами", – йдеться в дописі.

Відбудувати міст та відновити рух транспорту планують до кінця цього року.

Шляхопровід був зруйнований під час активних бойових дій у лютому – березні 2022 року, коли ворожі війська зайшли на територію Ніжинського району і намагались далі наступати на Київ.

Як повідомлялося, з часу повномасштабного вторгнення Росії на Чернігівщині було пошкоджено чи зруйновано 27 мостів. На сьогодні відбудували 5 штучних споруд, встановлено 3 металеві збірні модульні мости, на 7 об'єктах роботи тривають.

Міст Чернігівщина Відновлення України

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *