В Ірпені відновлюють пошкоджений будинок, де живуть понад 140 сімей

В Ірпені відновлюють пошкоджений будинок, де живуть понад 140 сімей Фото 04.10.2023 14:57 Укрінформ В Ірпені за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії відновлюють пошкоджений будинок, де живуть понад 140 сімей.

Про це повідомила пресслужба Київської міської військової адміністрації, передає Укрінформ. 

“На Київщині триває відбудова житлових об’єктів за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Одним із них є багатоквартирний житловий будинок в Ірпені на вулиці Котляревського. В будинку є 149 квартир, до початку повномасштабного вторгнення там мешкали 380 людей”, – йдеться в повідомленні. 

Зазначається, що під час активних бойових дій та окупації регіону будівля зазнала значних пошкоджень. Були понищені дах, фасад і балкони, вибиті вікна, пошкоджені внутрішні приміщення.

Відновлювальні роботи на об’єкті розпочались. Уже демонтовані пошкоджені частини фасаду. Наразі виконуються роботи з утеплення цокольної будівлі.

Капітальний ремонт передбачає ремонт і утеплення даху, відновлення та утеплення фасаду, демонтаж вікон, балконних блоків, дверей та влаштування нових, опорядження внутрішніх приміщень загального користування, а також облаштування нових пандусів із відповідним покриттям.

Як повідомляв Укрінформ, в Ірпені Київської області за рахунок Фонду ліквідації наслідків збройної агресії відновлюють багатоповерхові будинки.

Перше фото: Київська ОВА

Ірпінь Київщина Ремонт Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *