На Харківщині проводять відновлювальні роботи на 22 пошкоджених об’єктах

На Харківщині проводять відновлювальні роботи на 22 пошкоджених об'єктах 26.08.2023 14:13 Укрінформ У Харківському районі проводять відновлювальні роботи на 22 пошкоджених від обстрілів об'єктах.

Про це повідомляють директор Департаменту містобудування та архітектури ХОВА Антон Коротовських і перший заступник начальника Харківської РВА Володимир Усов, передає Укрінформ.

Як розповів Усов, у Харківському районі наразі відновлюють багатоквартирні житлові будинки, медзаклади та адмінбудівлю за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії та місцевого бюджету.

«У Дергачах уже відновлюється 17 багатоквартирних будинків, роботи плануємо закінчити восени. Також проходить капітальний ремонт амбулаторій у селищі Лісне, селах Руська Лозова та Великі Проходи – їх готовність складає 30-35%. До того ж уже розпочато роботи з відбудови центру первинної медико-санітарної допомоги в Дергачах та адмінбудівлі в Руській Лозовій», – сказав Усов.

Він зазначив, що у 2023 році також планується розпочати відбудову по одному багатоквартирному будинку в Докучаєвському та Рогані.

Коротовських додав, що на території Харківського району зафіксовано приблизно 22 000 фактів пошкоджень та руйнувань об’єктів. Він наголосив, що ця інформація не є остаточною, кількість пошкоджених та зруйнованих об’єктів після їх обстеження щоденно зростає.

«Також сформовано перелік пошкоджених та зруйнованих об’єктів нерухомого майна. Серед них 13163 індивідуальних житлових будинки, близько 3000 багатоповерхових житлових будинків, 549 закладів освіти і спорту, 157 об’єктів охорони здоров’я та інше. Робота з моніторингу та збору в цьому напрямку триває», – прокоментував директор Департаменту містобудування та архітектури Харківської ОВА.

Як повідомляв Укрінформ, у Харківській області внаслідок обстрілів знеструмлено майже 10 тисяч споживачів у 34 населених пунктах. 24 серпня енергетики у супроводі саперних бригад відновили енергопостачання 11 тис. жителів області.

Харківщина Війна з Росією Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *