У Києві оголосили продаж найдешевшої квартири

У Києві найдешевша квартира у новобудові продається за 7,7 тис. доларів. За ці гроші можна інвестувати у житло площею 16,24 квадрата у будинку, який здадуть в експлуатацію лише 2024-го.

7419_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)

Про це йдеться у даних великого порталу нерухомості. Квартира знаходиться у Дарницькому районі. Фактично це житло у 4-поверховій будівлі у приватному секторі. У квартирі не буде газу, а вода – зі свердловини.

“Продається смарт квартира у мікрорайоні Бортничі Дарницького району міста Києва по провулку Луговий 14а. Квартира на першому поверсі чотириповерхового будинку. Можливі інші варіанти поверховості. Будинок буде підключений до міської каналізації. Площа квартири 16,24 м.кв. Запланований термін введення в експлуатацію – 3 квартал 2024 року. Найближча станція метро – Бориспільська, до якої 25 хвилин пішки”, – йдеться в оголошенні.

Забудовник будує будинки на землі, яка призначена для будівництва житлового будинку (не багатоповерхового), перші будинки вже ввели в експлуатацію, при цьому ні сайту, на якому опубліковано документи на будівництво, ні груп у соцмережах забудовник не має.

У будинку також немає централізованого водопостачання, каналізації. Паркувальні місця обіцяють звести пізніше. І хоча будинки мають лише 3-4 поверхи, у них примудрилися розмістити десятки квартир площею від 16.2 до 22 квадратів. А це збільшує навантаження на інфраструктуру та комунікації.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *