Терехов обговорив відбудову Харкова з німецькими партнерами

Терехов обговорив відбудову Харкова з німецькими партнерами Фото 16.08.2023 18:05 Укрінформ Харківський міський голова Ігор Терехов обговорив у форматі відеоконференції питання відбудови міста з представниками державної адміністрації Баварії та міста-побратима Нюрнберга.

Про це повідомила в Телеграмі пресслужба Харківської міськради, передає Укрінформ.

Терехов подякував Німеччині за потужну підтримку харківʼян протягом останніх півтора року та окреслив напрямки для майбутньої співпраці.

“Ви дійсно вже дуже багато зробили. Дякую за кошти на реконструкцію нашої котельні, що була пошкоджена обстрілами, за дизель-генератори, які рятували людей в блекаути, за пункти незламності. Але зараз ми стикаємося вже з новими викликами. І для їх подолання теж потребуємо вашої підтримки. Це стосується ремонту соціальної інфраструктури, відновлення пошкоджених шкіл та дитсадків», – зазначив мер Харкова.

Зазначається, що від Німеччини участь у заході взяли Державний міністр Баварії з європейських і міжнародних справ Мелані Хумль, міський голова Нюрнберга Маркус Кьоніг, президент Асоціації побратимства «Харків-Нюрнберг» Антьє Ремпе та інші.

Як повідомляв Укрінформ, міжнародні гуманітарні організації протягом першого півріччя 2023 року надали допомогу майже 7,3 млн українців.

Німеччина Харків Терехов Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *