В Україні вже повністю відновили 410 медзакладів, які постраждали внаслідок війни

В Україні вже повністю відновили 410 медзакладів, які постраждали внаслідок війни 17.10.2023 13:11 Укрінформ В Україні вже повністю відновили 410 обʼєктів медичних закладів, які постраждали внаслідок війни, ще 413 – у процесі відновлення.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров'я, передає Укрінформ.

"Станом на середину жовтня 2023 року в Україні вже вдалося відновити повністю або частково 823 об’єкти медзакладів. З них 410 об’єктів відновлені повністю та ще 413 – частково. Найбільше відновлених медзакладів – у Миколаївській, Дніпропетровській, Київській, Харківській та Чернігівській областях", – йдеться у повідомленні.

У МОЗ наголошують, що процес відновлення медичної інфраструктури наразі є пріоритетом для держави з тим, щоб забезпечити громадянам доступ до медичної допомоги попри війну

Загалом за час повномасштабної війни ворог пошкодив 1449 об’єктів медзакладів та ще 190 об’єктів зруйнував повністю (відновленню не підлягають). Найбільших втрат зазнала медична інфраструктура Харківської, Донецької, Дніпропетровської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької та Київської областей.

Як повідомляв Укрінформ, у Сумській області замість зруйнованої російськими загарбниками амбулаторії встановлена нова модульна клініка первинної медичної допомоги.

Медицина Війна з Росією Відбудова Відновлення України

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *