Волонтери з Рівненщини відновили у Кочубеївській громаді Херсонщини понад сотню будинків

Волонтери з Рівненщини відновили у Кочубеївській громаді Херсонщини понад сотню будинків 07.08.2023 19:43 Укрінформ Волонтери з Рівненщини відновили у Кочубеївській громаді Херсонщини понад сотню житлових будинків у межах проєкту «Пліч-о-пліч».

Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль у Телеграмі, передає Укрінформ.

«Рівненщина пліч-о-пліч з Херсонщиною. Волонтери з нашої області продовжують відновлювати Кочубеївську громаду. Сьогодні там працює 5 бригад. Уже відновили 108 житлових будинків зі 170 ушкоджених об’єктів», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, як зазначив начальник ОВА, 38 – в с.Заградівка, 63 – в с.Орлове, 7 – в с.Кочубеївка.

Коваль нагадав, що в рамках проєкту «Пліч-о-пліч» Рівненська область взяла шефство над Кочубеївською ТГ Херсонської області. У селах, що входять до громади, міняють дахи, ремонтують будинки та підсобні приміщення, допомагають місцевим жителям.

Як повідомлялося, проєкт «Пліч-о-пліч» покликаний допомогти у відновленні громадам Херсонської області, які найбільше постраждали внаслідок російської агресії. 15 регіонів України об'єдналися, щоб відбудувати 26 населених пунктів Херсонщини. Усього в рамках пілоту планують відновити понад 3,5 тисячі обʼєктів в 26 громадах. У другій черзі проєкту – ще 50 деокупованих населених пунктів, де будуть відновлені житлові будинки та соціальні обʼєкти.

Фото ілюстративне

Херсонщина Рівненщина Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *