PayPal запускає власний стейблкоїн – яким буде курс криптовалюти

Міжнародна електронна платіжна система PayPal запустила свою криптовалюту – стейблкоїн. Він прив’язаний до долара США й поки буде доступний тільки у Сполучених Штатах, де регулювання крипти дуже жорстке. Це має допомогти компанії захопити частину ринку цифрових криптовалютних платежів.

Як пише Bloomberg, стейблкоїн PayPal USD (PYUSD) прив’язаний до долара, повністю забезпечений депозитами у доларах, короткостроковими казначейськими облігаціями та подібними грошовими еквівалентами. Курс $1 = 1 PayPal USD (PYUSD).

Головний виконавчий директор компанії Ден Шульман каже, що за допомогою PYUSD хоче зміцнити домінування PayPal у цифрових платежах. За його словами, згодом передбачається, що це стане частиною загальної платіжної інфраструктури.

PYUSD розробили таким чином, що його можна обміняти на долари в будь-який час, а також обміняти на інші криптовалюти, доступні в PayPal. Його можна використовувати для покупок, і вже незабаром він буде доступний у платіжному додатку PayPal Venmo. Користувачі навіть зможуть пересилати свої токени між гаманцем PayPal і Venmo. PYUSD також можна переміщувати до сумісних сторонніх гаманців за межами мережі PayPal.

Стейблкоїни – що це

Стейблкоїни – це криптоактив, який вважають стабільним, оскільки їх курс прив’язаний до звичайних валют (долар, євро) або біржових товарів (нафта, золото). Стейблкоїни відіграють важливу роль на ринку криптоактивів. Інвестори можуть зберігати в цих токенах свої кошти. Це дуже зручно, особливо коли на ринку криптовалют тривають значні коливання цін.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *