У Запоріжжі зводять останній поверх у будинку, який рік тому зруйнувала російська ракета

У Запоріжжі зводять останній поверх у будинку, який рік тому зруйнувала російська ракета 06.10.2023 21:30 Укрінформ У Запоріжжі почали будівництво останнього п'ятого поверху в будинку, в який рівно рік тому влучила ворожа ракета.

Про це повідомляє Укрінформу.

«На сьогодні вже проведено монтаж та плит-перекриття 4-го поверху зруйнованої частини будинку. Тепер ми розпочинаємо працювати на п’ятому поверсі. Це дуже важлива робота, тому що це завершальний етап у відновленні багатоповерхового каркасу будинку. Далі залишиться лише покрівля. І після закінчення робіт з покрівлі, конструктивну частину будинку буде відтворено», – розповів головний інженер КП «Управління комунального будівництва» Запорізької міської ради Антон Попов. 

Роботи з реставрації будинку тривають з літа. За цей термін вдалося відновити фундамент та чотири поверхи будинку, який є пам’яткою архітектури та містобудування місцевого значення. Будівельники планують завершити будівництво п'ятого поверху в середині жовтня. Наразі перед ними стоїть завдання – встигнути підключити всі мережі до опалювального сезону. 

Як повідомлялося, вночі 6 жовтня 2022 року російська ракета зруйнувала два під’їзди будинку на проспекті Соборному, 151. Внаслідок атаки загинули 15 людей, з-під завалів вдалося врятувати сімох мешканців.

Будинок має 15 під'їздів, два з них були повністю зруйновані внаслідок влучання російської ракети. На відновлення будинку міська рада спрямувала 25 мільйонів гривень, ще 50 мільйонів виділила компанія «Метінвест» та ПАТ «Запоріжсталь».

Ремонт Запоріжжя Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *