Уряд передав Південнобузький та Інгульський мости у Миколаєві в управління Агентства відновлення

Уряд передав Південнобузький та Інгульський мости у Миколаєві в управління Агентства відновлення 13.10.2023 16:00 Укрінформ Кабінет міністрів передав Південнобузький та Інгульський мости у Миколаєві до сфери управління Державного агентства відновлення та розвитку.

Про це Прем'єр-міністр Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду, передає Укрінформ.

«Про відновлення. Сьогодні ухвалюємо два рішення щодо оновлення стратегічно важливої транспортної інфраструктури. Передаємо у державну власність Південнобузький та Інгульський мости у Миколаєві. Передаємо їх до сфери управління Агентства відновлення, щоб там провели належні капітальні ремонти та проводили належне утримання цих об’єктів у відповідному стані», – сказав Шмигаль.

За його словами, КМУ також створює ще один індустріальний парк – в Рівненській області на площі 43 га. Це вже 69-й такий об’єкт. «Очікуємо створення 1400 робочих місць у галузі переробки», – додав він.

Як повідомлялося, український уряд прогнозує, що одразу шість секторів стануть основою економіки майбутнього. До цього списку увійдуть військово-промисловий комплекс, аграрна галузь, енергетика, ІТ, будівництво та машинобудування.

Фото: КМУ

Миколаїв Уряд Міст Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *