Щорічні збори МВФ та СБ: компліменти й нові «домашні завдання» для України

Щорічні збори МВФ та СБ: компліменти й нові «домашні завдання» для України 13.10.2023 15:12 Укрінформ Міжнародний валютний Фонд покращив прогноз цьогорічного зростання української економіки до 2% та порадив, як краще адмініструвати доходи

Вплив російської агресії на глобальну економіку та на основні ресурсні ринки – одна з ключових тем Щорічних зборів Міжнародного валютного фонду і Світового банку, які відбуваються цього тижня у Марракеші. Про Україну на марроканському саміті так чи інакше згадували щодня: і в межах Міністерського круглого столу на підтримку нашої країни, й під час зустрічей і переговорів із керівництвом українських Мінфіну та Національного банку, і на пресконференції очільниці МВФ та на презентаціях аналітичних звітів, і при обговореннях ситуації на ринках продовольства, металів та енергоносіїв.

Висновок: по завершенні пандемії темпи зростання світової економіки найбільшою мірою залежатимуть саме від розвитку подій в Україні, загострення протистояння на Близькому Сході та від ймовірного розширення кола безпосередніх учасників цих воєнних конфліктів. Хоча це й далеко не єдині виклики.

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *