Зеленський закликав використати російські заморожені активи для відбудови України

Зеленський закликав використати російські заморожені активи для відбудови України 11.10.2023 11:45 Укрінформ Президент Володимир Зеленський наголосив, що потрібно знайти термінове рішення для використання заморожених російських активів для відбудови України.

Про це він заявив під час спілкування з журналістами перед початком засідання міністрів оборони країн-членів НАТО у Брюсселі, передає кореспондент Укрінформу.

"Ми також повинні думати, як жити під час війни. Мається на увазі відбудова. І в світі лунають голоси, що "у нас немає грошей, щоб допомогти Україні у відбудові". Відповідь дуже швидка: у вас є активи, російські активи. Якщо вони нас знищують нас, то ми можемо використати ці гроші. Знайдімо ключ, як мати ці російські гроші і витратити їх на відновлення України", – сказав глава держави.

Він зазначив, що говоритиме про це, зокрема, з прем'єр-міністром Бельгії.

Зеленський додав, що іншою важливою темою зустрічі буде надання Україні винищувачів F-16.

Як повідомлялося, у світі на сьогодні заморожені російські активи на суму 340-350 мільярдів доларів, включаючи активи російського Центробанку та олігархів, що підтримують режим Путіна й агресію проти України.

Фото: ОП

Україна Зеленський Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *