Де в Україні віддають будинок із землею лише за 10 тис. грн

У селі Грушівка Дніпропетровської області продається будинок лише за 10 тис. грн. Нерухомість можна використовувати як дачу, або ж зробити ремонт і використовувати як постійне житло.

9790_630_360_1611754369-9.jpg (87.52 Kb)

Про це йдеться у даних великого порталу нерухомості. Площа будинку складає 42 квадрати, в ньому є дві кімнати. Разом із будинком продається ділянка 40 соток. Будинок збудований у 1960 році. До найближчого міста – 10 км. Неподалік будинку є озеро.

“Продам будиночок. Є колодязь (відсутнє верхнє кільце), сарай в аварійному стані. У будиночку є електрика (без боргів). Також є плитка для топки дровами, але без верхнього листа та духовки (украли). років ніхто нею не займався. Немає бажання. З документів є техпаспорт додому. Є договір купівлі продажу на попереднього власника”, – йдеться в оголошенні.

Зазначимо, що в Україні за рік різко зросли ціни як на оренду, так і на продаж квартир. Вартість житла у західних областях значно вища (що пов’язано з питаннями безпеки), при цьому подорожчали не лише квартири на вторинному ринку, а й у новобудовах.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *