Букети з цих квітів приносять до будинку щастя

Квіткові композиції у квартирі — це і красиво, і корисно з погляду езотерики. Але тільки якщо у вас у вазі стоять правильні рослини. Адже саме вони можуть заманити до будинку щастя, любов та багатство, інформує Ukr.Media.

Півонії

Одні з квітів, які сильні на щасливу та позитивну енергетику, — це півонії. Вони символізують не лише кохання, а й сімейну ідилію. Нерідко саме великі бутони цієї рослини вкладають у букет нареченої. Але можна для підтримання щастя та знищення напруги в парі подарувати коханій оберемок півонії — вона буде в захваті.

Троянди

Хтось подумає, що троянди — найбанальніші квіти, які можна подарувати коханій. З одного боку, скептики мають рацію: адже стільки є варіантів оригінальніших. З іншого боку — саме троянди вважаються символом любові та пристрасті. Тому букет з бутонів певного відтінку точно гірше вашим стосункам не зробить: навпаки, зміцнить любовний зв'язок з коханою на магічному рівні. Червоні — означають силу почуттів, білі — щирість і любов, а рожеві — чоловіче захоплення своєю дамою та ніжністю.

Китайська троянда

Ця прекрасна квітка своєю красою скрасить будь-який інтер'єр і допоможе притягнути кохання. За легендою, букет із китайських троянд слід ставити в спальні: тоді бутони, наситившись романтичними почуттями закоханих, збудять знову в них пристрасть. Дівчатам, які хочуть одружитися і мають стосунки з чоловіком, букет китайських троянд допоможе виконати задумане.

Альстромерії

Ця квітка часто асоціюється з витонченими натурами, але при цьому повними гармонії з собою і радості. Букети з альстромерії допомагають наповнити квартиру та жінку, яка в ній живе, тонкими вібраціями щастя та благополуччя. Дівчина, якій коханий подарує ці квіти, точно розквітне: прокинуться її жіночність та сила. Альстромерії символізують вірність та чесність. Але відтінки кольорів впливають і на енергетику. Бутони рожевого кольору підкреслять чарівність володарки, а червоного — вияв до неї пристрасті та сильної любові чоловіка.

Гвоздики

Чомусь у більшості людей ці красиві рослини асоціюються з похороном, прощанням та жалобою. Але саме гвоздики можуть позмагатися з трояндами — адже їхнє значення теж має сильне кохання та пристрасть. Якщо подарувати букет гвоздик з думкою про радість, ніжність і трепет, то рослина навколо себе почне збирати позитивну енергетику. Допоможе почуттям коханих зміцнитися, прожене печалі і, можливо, конкурентів, якщо такі є.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *