Цибуля не запліснявіє і буде твердою до 6 місяців: хитрощі зберігання

Цибуля — незамінний інгредієнт у кулінарії, який додає особливого смаку та аромату стравам. Однак, щоб зберегти її свіжість і не втратити корисні властивості, необхідно знати, як правильно зберігати цей овоч у домашніх умовах. Знайшли ідеальне місце, в якому ваша цибуля не повинна зіпсується протягом, як мінімум, 6 місяців, інформує Ukr.Media.

Чи можна зберігати цибулю в холодильнику?

Може виникнути спокуса помістити цей овоч у холодильник, особливо влітку, коли продукти схильні до швидшого пліснявіння через теплу погоду.

Але зберігання цибулі в холодильнику, навпаки, може призвести до того, що вона стане м'якою або сирою.

Куди покласти цибулю, щоб вона не зіпсувалася?

Замість цього коричневу, червону і білу цибулю найкраще розміщувати в темному, прохолодному, сухому і добре провітрюваному місці.

Багато хто кладе цибулю в кухонні шафи, але намагайтеся обирати місце подалі від плити і духовки, оскільки це призведе до коливань температури навколо цибулі і потенційно створить вологе середовище.

В ідеалі гаражі або підвали — найкращі місця для цибулі, і при правильному зберіганні вона може зберігатися до шести місяців.

Крім того, що необхідно знайти прохолодне, сухе і добре провітрюване приміщення, слід тримати цибулю подалі від прямих сонячних променів. Сонячне тепло може сприяти розвитку цвілі.

Як правильно зберігати цибулю?

Спосіб зберігання цибулі не менш важливий, ніж місце.

Якщо ви купили цибулю в супермаркеті в поліетиленовому пакеті, витягніть її з упаковки. Якщо вона знаходиться в пластиковій сітці, її також слід прибрати.

Експерти радять ніколи не зберігати цибулю в герметичній пластиковій упаковці, оскільки це швидко призведе до її псування. У поліетиленових пакетах затримується волога, що може призвести до утворення цвілі.

Замість цього фахівці рекомендують зберігати цибулю і часник у кошику або паперовому пакеті, де повітря може циркулювати. За такого зберігання цибуля і часник можуть зберігатися до трьох-шести місяців.

Якщо у вас немає жодного з перерахованих вище предметів для зберігання цибулі, можна використовувати стару пару колготок.

Покладіть цибулю в одну частину і зав'яжіть над нею вузол, потім продовжуйте таким же чином до самого верху, поки вона не буде заповнена. Те ж саме можна проробити з іншою частиною колготок, і тепер їх можна легко підвісити для зберігання.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *