Диво грядка для огірків — посадив і можна не поливати весь сезон

Всім городникам добре відомо, що огірки — вологолюбні рослини, що вимагають активного поливу влітку. А що, якщо цього року ви зробите одну грядку на перевірку за способом, вказаним нижче? Завдяки йому, вам не потрібно буде поливати грядку весь сезон! Тільки якщо літо дуже посушливе, і більше 3 тижнів стоїть сильна спека, тоді кожен кущик потрібно злегка зволожити, але в цілому ви не будете чіпати грядку весь сезон!

Щоб приготувати "самостійну" грядку для огірків, знадобиться викопати траншею, інформує Ukr.Media.

Рясно залити її водою так, щоб вона стояла там, а зверху пролийте відро окропу, щоб знезаразити ґрунт. Це перший і останній раз, коли ця грядка поливається.

Далі вам знадобиться щільна чорна плівка, що не пропускає світло. Саме вона і є фішкою грядки для огірків, яка не потребує поливу: конденсат, що накопичується під плівкою, і буде "поливати" огірки весь сезон.

Краї плівки потрібно прикопати в землю, як показано на відео нижче. У такому вигляді грядку залишити на 3 доби. Лише після цього зробити надрізи в шаховому порядку в плівці, приблизно 20 см між кожним надрізом, і висадити насіння або вже готову підрослу розсаду. Все, що вам потрібно зробити — це допомогти в подальшому огіркам «виповзти» назовні, діставши молоді листочки і поклавши їх поверх плівки. Вони не вимагають опори, бо будуть рости лежачи на плівці. Урожай виходить відмінним! Огірків дуже багато, і вони ідеально підходять для зимової консервації, та й просто так в салати теж відмінно йдуть! Якщо ж у Вашому регіоні стоїть сильна спека протягом 3 тижнів і більше, і ви турбуєтеся за огірки, то полийте кожен кущик під корінь — додайте буквально по два шприци води, цього більш ніж достатньо. Але, як показує практика, зазвичай огірки не вимагають поливу весь сезон! Тільки збирайте урожай смачних огірочків.

Детальніше про те, як посадити огірки і не поливати весь сезон, Дивіться у відео нижче:

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *