Ідеальна квітка для висадки біля доріжки — і квітне довго і бур’яни витісняє

Крім цього, деякі рослини витісняють бур'яни — а це і краса, і користь! Очиток видний відноситься саме до таких культур, інформує Ukr.Media.

Ця невибаглива рослина може рости практично на будь-якому ґрунті. На численних великих суцвіттях розкриваються чудові дрібні квіточки, які разом утворюють пишний кущик.

Цвітіння тривале — аж до заморозків і випадання снігу. Залежно від сорту, розрізняються і кольори очитку. Є чисто білі, рожеві, фіолетові і навіть червонуваті.

Очиток дуже легко розмножити: просто поділити на живці і укоренити в воді. Він чудово прикрашає сад, особливо якщо висадити його уздовж доріжок! Найкраще розміщувати очиток на сонячному місці: тоді його цвітіння буде особливо пишним і тривалим! Догляд за рослиною мінімальний: як сукулентна рослина, йому достатньо вологи в ґрунті і у вигляді опадів. Підгодовувати можна комплексним добривом для квітів в концентрації удвічі менше рекомендованої на упаковці. Але можна підгодувати і золою, і доломітовим борошном. Єдине, чого вимагає рослина — це невеликої прополки і розпушування на початку сезону.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *