Що потрібно зробити з трояндами у вересні, щоб насолоджуватись красою квітів восени

У вересні у троянд найчастіше триває цвітіння. Іноді випускаються нові бутони. Це призводить до того, що потрібно постаратися забезпечити правильний догляд, інформує Ukr.Media.

На початку осені троянди ще можуть цвісти і випускати нові бутони. У цей період нічого обрізати не варто. Можна вручну оббирати пелюстки. Бутони, які не розпустилися, потрібно прищипнути. Хворе листя обов'язково видаляють. У вересні вносять останнє підживлення. У пристовбурні кола потрібно внести 50-100 грамів золи, а під перекопування — перепрілий гній. Також будуть потрібні мінеральні добрива, а саме — калімагнезій, суперфосфат, калійна сіль.

Потрібно боротися з хворобами. При невеликих ураженнях видаляють листя. Після обрізки пагони, які були уражені, спалюють: їх заборонено використовувати як компост. У разі серйозного ураження потрібна особлива обробка кущів. Наприклад, можна використовувати спеціальні препарати з урахуванням захворювання троянди. Також проводять живцювання. Цей варіант розмноження вважається найпростішим.

Зазвичай рекомендується проводити цю процедуру після цвітіння, але можна виконати живцювання в серпні — вересні. Бажано, щоб живців було багато, адже приживлюваність не завжди буде високою. Зазвичай приживається один живець із трьох. До кінця вересня, якщо дозволяють погодні умови, можна проводити посадку контейнерних троянд.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *