На Прикарпатті майже 180 фермерських господарств отримали «Доступні кредити» на розвиток

На Прикарпатті майже 180 фермерських господарств отримали «Доступні кредити» на розвиток 10.10.2023 11:26 Укрінформ На Прикарпатті 179 фермерських господарств отримали 566 млн грн банківських кредитів на розвиток.

Про це у Фейсбуці повідомляє голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук, передає Укрінформ. 

«Цього року 179 аграрних підприємств Прикарпаття отримали 566 млн гривень банківських кредитів на розвиток фермерства», – зазначила Онищук. 

Вона зауважила, що таке кредитування стало можливим в тому числі завдяки державній програмі «Доступні кредити 5-7-9», яка спрощує доступ мікро- та малого бізнесу до банківського кредитування.

«Кожен аграрій може отримати кредит до 90 млн грн під 5–9% річних, відсоток залежить від категорії кредиту та суб’єкта підприємництва», – додала Онищук. 

Зазначається, що наступного року на реалізацію державної програми пільгового кредитування Кабмін запропонує закласти у проєкті держбюджету-2024 18 млрд грн.

Як повідомляло агентство, в Україні за програмою "Доступні кредити 5-7-9%" на початку жовтня уповноважені банки видали 213 пільгових кредитів на загальну суму 0,9 млрд грн.

Програму «Доступні кредити 5-7-9%» реалізує Фонд розвитку підприємництва (ФРП), єдиним учасником якого є уряд України в особі Міністерства фінансів. ФРП уклав угоди про співробітництво із 45 банками.

Фото: Shutterstock

Прикарпаття Гроші Доступні кредити Фермерське господарство

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *