Прибирання після ремонту: зміст, особливості роботи та поради

По завершенні ремонтних робіт в оселі на її власників чекає досить копітка й неприємна робота у вигляді справжнього марафону з наведення в кожному приміщенні чистоти та ладу.

Даний процес є настільки тривалим та трудомістким, що наразі чимало людей, щоб не обтяжувати себе, обирають клінінг послуги – доручають прибирати весь мотлох та будівельне сміття «під ключ» профільним компаніям.

Ця стаття розкаже про всі процеси, які входять в обов’язки працівників відповідних фірм, пов’язані з прибиранням після ремонту. А хазяї оновленого житла, ознайомившись з такою інформацією, самі приймуть рішення про те, хто ж поверне в їхню квартиру чи дім ідеальний затишок, позбавивши це оновлене помешкання від пилу й бруду.

Етапи роботи та їх специфіка

Процес роботи прибиральників після ремонту є багатоетапним і включає кілька нижчеописаних стадій.

Прибирання після ремонту. Як бути? Поради

  1. Утилізацію габаритного сміття.

Наслідками капремонту в житлі стає наявність крупних та важких будівельних відходів на кшталт уламків цегли та плитки, обрізків гіпсокартонних плит та ДСП. Власникам приватних будинків доведеться усе це спаковувати та виносити у двір. А володарям квартир після складання такого мотлоху в мішки доведеться якось транспортувати його на звалище. Звісно, існує й ліпший варіант, коли всю цю роботу виконають вантажники спеціалізованої клінінгової компанії – робітники досвідчені та фізично сильні.

2.   Видалення пилу з килимів та м’яких меблів.

Пил та бруд утворює суцільний шар на поверхнях портьєр, килимів, диванів, крісел та ліжок. Виглядає відповідне меблювання й інші предмети інтер’єру з текстилю після ремонтного процесу зовсім не презентабельно. Якщо до прибирання цих запилений речей поставитися абияк, не уникнути алергії та нездорової атмосфери в житлі. Щоб запобігти цим неприємностям, всі поверхні доведеться багаторазово та дуже ретельно чистити пилососом. Добре, якщо удома є така потужна техніка. Для звичайного побутового пилососа відповідне інтенсивне навантаження може виявитися непосильним.

3. Чищення всіх твердих поверхонь.

Правильний підхід до справи передбачає почергове очищення житлових  кімнат та інших приміщень згори донизу. Це означає, що спершу прибирається бруд зі стелі, потім – зі стін зверху вниз. Тут треба використовувати такі приладдя та засоби, які б не пошкодили нові покриття, в тому числі шпалери. Далі переходять до дбайливого та акуратного витирання стільниць та інших плоских поверхонь, спершу вологою, потім сухою ганчіркою. Найімовірніше, цей етап доведеться повторити спочатку як мінімум двічі чи тричі – пил осідатиме ще довго.

4. Прибирання підлоги.

Насамкінець вичищається й вимивається підлога. Добре, якщо тоді, коли в квартирі тривав демонтаж та будівельно-ремонтні роботи, підлогове покриття було застелене плівкою, папером чи іншим захисним матеріалом. Але навіть у такому випадку доведеться замітати підлогу, пилососити, а після цього її ще вимивати декілька разів. Засіб для миття підлогових покриттів краще використовувати безпечний та ефективний, такий, що наряду з усуненням бруду, знищує й мікробів.

Прибирання після ремонту. Як бути? Поради

Непередбачувані обставини та ситуації можуть також змусити прибиральників додатково займатися виведенням плям, поліруванням забруднених поверхонь. А ще доведеться обов’язково приділити увагу чищенню й дезінфекції сантехніки, вентиляційних отворів та ретельному миттю всіх частин вікон.

Чому варто скористатися послугами клінінгової компанії?   

Замовлення послуг клінінгу – реальна можливість позбавити себе від такої титанічної праці, що забере чимало часу, відніме багато фізичних та моральних сил.

Такий сервіс, професійний, сучасний та зручний, набув популярності, бо він має досить багато переваг:

  • дозволяє клієнтам заощадити час, отримати можливість для відпочинку та занять улюбленими справами замість тяжкої роботи;
  • гарантує відсутність таких прикрощів, як пошкоджені килимові покриття, плями на оббивці меблів чи шпалерах, подряпані шибки тощо – секрети бездоганного прибирання відомі лише спеціально навченим професіоналам;
  • відсутність необхідності для замовників придбавати вартісні засоби для чищення та миття (і не факт, що ці хімікати виявляться ефективними та не нашкодять здоров’ю) – а клінінговими компаніями застосовуються екологічно безпечні, перевірені та сертифіковані препарати;
  • фахівці мають спеціальну техніку, що потужна, адаптована до інтенсивних навантажень та дозволяє досягти ідеальних результатів швидко;
  • клінінг-прибирання  виконується в заздалегідь оговорений із замовником термін – пунктуальність є однією з умов працівників відповідного сервісу;
  • клінери, що мають досвід та чітко відпрацьований робочий алгоритм, впорюються із прибиранням житлових та інших приміщень після ремонтних робіт в рази швидше та якісніше, ніж найстаранніші господарі.

Оскільки конкуренція в даній сфері висока, кожна компанія дбає про власну репутацію – дозволити собі навіть найменші прояви недобросовісності та недбалості такі прибиральники просто не можуть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *